Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KINO Z MAMĄ I TATĄ – „KRUDOWIE 2” i „MARY POPPINS POWRACA”

5 grudnia 2021, 10:30 - 12:30

5 GRUDNIA ZAPRASZAMY DO BDK NA SEANSE W KINIE FAMILIJNYM
W tym czasie, kiedy na czarnym holu będą rozstawione świąteczne kramy, a rodziców ogarnie szał zakupów, zapraszamy najmłodszych na salę widowiskową. Spotkajmy się na dwóch seansach:
🎬 10:30 – „KRUDOWIE 2: NOWA ERA”, to kontynuacja kinowego hitu sprzed kilku lat. Pierwsza prehistoryczna rodzina jest gotowa na kolejną wspaniałą przygodę! Krudowie przetrwali już jadowite bestie, klęski żywiołowe, a nawet młodzieńczą miłość, lecz teraz zmuszeni są stawić czoła swojemu największemu wyzwaniu: innej rodzinie!
🎬 12:30 – „MARY POPPINS POWRACA” 🌂
Musical fantasy, którego akcja rozgrywa się w Londynie w 1935 roku – 25 lat po wydarzeniach opowiedzianych w klasycznej „Mary Poppins”.
Czasy Wielkiego Kryzysu. Dorosła Jane (Emily Mortimer) i Michael Banks (Ben Whishaw) wraz z trójką dzieci Michaela cierpią po osobistej stracie. Na ratunek rodzinie Banksów rusza więc ponownie Mary Poppins (Emily Blunt)! Dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom magicznym oraz przy wsparciu swojego przyjaciela Jacka (Lin-Manuel Miranda) i ekscentrycznej kuzynki, o imieniu Topsy (Meryl Streep), niania pomaga rodzinie odnaleźć na nowo radość i cuda, których brakuje w ich codziennym życiu. Wszystko jest możliwe, nawet to co nie jest możliwe!
UWAGA!
* obowiązuje bezwzględny zakaz wnoszenia przekąsek;
* na seanse KINOTEKI BRODNICA obowiązują wejściówki – do odbioru w portierni BDK, od 15 listopada 2021.
Pełny tekst regulaminu dostępny jest na stronie bdk.brodnica.net
Prosimy też o punktualność – przed seansami nie ma bloków reklamowych, filmy rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonych godzinach.
Wszystkie seanse KINOTEKI BRODNICA są BEZPŁATNE! Nie ma biletów, nie ma rezerwacji:-) Salę otwieramy kwadrans przed seansem.

Szczegóły

Data:
5 grudnia 2021
Czas:
10:30 - 12:30

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

BRODNICKI DOM KULTURY

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content