Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2022

13 grudnia, 10:00 - 17:00

HOHOHA, ZAPRASZAMY NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY !

Nawet jeśli wydaje ci się, że do świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, to czas, który nas od nich dzieli, minie szybciej niż myślisz. Dlatego Brodnicki Dom Kultury rozpoczął już przygotowania do bożonarodzeniowego jarmarku, który na stałe wpisał się w tradycję świąteczną  Brodnicy. Jarmark, to doskonała okazja, by wesprzeć lokalnych rzemieślników i wytwórców, umożliwiając im sprzedaż swoich produktów, a mieszkańcom Brodnicy i gościom zakup świątecznych prezentów, bo przecież Boże Narodzenie, to nie tylko czas spotkań z bliskimi, ale i okazja do wręczania sobie nawzajem prezentów i upominków.

13 GRUDNIA 2022 będzie okazja nie tylko do zakupu rękodzieła i różnego rodzaju ozdób świątecznych, ale i pysznych smakołyków, wprost od lokalnych producentów żywności. Zapewniamy świąteczną atmosferę i spotkania z twórcami tych wspaniałych rzeczy, które potem będzie można zapakować jako prezent pod choinkę lub przystroić nimi dom. 
 Udział w Jarmarku zgłaszany jest WYŁĄCZNIE mailowo, poprzez przesłanie na e-mail bdk6@wp.pl, podpisanej karty zgłoszenia, w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 1 GRUDNIA 2022..
DO POBRANIA – REGULAMIN  / 
KARTA ZGŁOSZENIA

Szczegóły

Data:
13 grudnia
Czas:
10:00 - 17:00

Miejsce

Duży Rynek w Brodnicy

Organizator

BRODNICKI DOM KULTURY

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content