Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2023

16 grudnia 2023, 10:00 - 17:00

HOHOHA, ZAPRASZAMY NA JARMARK BOŻONARODZENIOWY !

Nawet jeśli wydaje ci się, że do świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, to czas, który nas od nich dzieli, minie szybciej niż myślisz. Dlatego Brodnicki Dom Kultury rozpoczął już przygotowania do bożonarodzeniowego jarmarku, który na stałe wpisał się w tradycję świąteczną  Brodnicy. Jarmark, to doskonała okazja, by wesprzeć lokalnych rzemieślników i wytwórców, umożliwiając im sprzedaż swoich produktów, a mieszkańcom Brodnicy i gościom zakup świątecznych prezentów, bo przecież Boże Narodzenie, to nie tylko czas spotkań z bliskimi, ale i okazja do wręczania sobie nawzajem prezentów i upominków.

16 GRUDNIA 2022 będzie okazja nie tylko do zakupu rękodzieła i różnego rodzaju ozdób świątecznych, ale i pysznych smakołyków, wprost od lokalnych producentów żywności. Zapewniamy świąteczną atmosferę i spotkania z twórcami tych wspaniałych rzeczy, które potem będzie można zapakować jako prezent pod choinkę lub przystroić nimi dom. 
 Udział w Jarmarku zgłaszany jest WYŁĄCZNIE mailowo, poprzez przesłanie na e-mail bdk6@wp.pl, podpisanej KARTY ZGŁOSZENIA, w NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 1 GRUDNIA 2023, KONIECZNIE z dopiskiem „JARMARK BOŻONARODZENIOWY 2023”. Zgłoszenie, które w polu TEMAT nie będzie w ten sposób oznaczone, może trafić do spamu i nie zostanie uwzględnione.

UWAGA! LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

DO POBRANIA – REGULAMIN

Szczegóły

Data:
16 grudnia 2023
Czas:
10:00 - 17:00

Miejsce

PRZEDZAMCZE
ZAMKOWA 1
BRODNICA, KUJAWSKO-POMORSKIE 87-300 Poland

Organizator

UM w BRODNICY oraz BRODNICKI DOM KULTURY
Telefon:
564982142
Email:
bdk6@wp.pl

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content