Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

BRODNICA POP FESTIVAL

19 września 2019, 18:30 - 21 września 2019, 12:00

Muzyka pop ma się dobrze. Anglojęzyczna muzyka pop ma się jeszcze lepiej, a jej popularność od lat nie słabnie. Jako, że natura nie znosi pustki, a tegoroczna edycja OPEN MUSIC nie doszła do skutku, kierujemy do polskich wokalistów nową propozycję –
I OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL PIOSENKI ANGLOJĘZYCZNEJ „BRODNICA POP FESTIVAL” już we wrześniu będzie areną zmagań wokalnych w Brodnicy!
Koncert inaugurujący odbędzie się 19 WRZEŚNIA, dzień później konkurs wokalny, a 21 WRZEŚNIA zapraszamy na warsztaty wokalne z Natalia Dorota Lubrano. Gwarantujemy nie tylko doznania muzyczne, ale także możliwość wygrania nagród pieniężnych, w tym głównej nagrody, w wysokości 1500 PLN!
Liczba miejsc ograniczona. Nie zwlekaj, rejestracja do 9 września! 
Żaden festiwal nie może obejść się bez szacownego JURY.
Poznajcie JURY „BRODNICA POP FESTIVAL 2019”:


NATALIA LUBRANO
: od 20 lat na scenie muzycznej Wrocławia. Absolwentka Szkoły Muzycznej I St., a także Szkoły Muzycznej „Jazz a Tours”, we Francji, w klasie wokalu. Finalistka programów telewizyjnych  „The Voice of Poland 5” oraz „Must Be The Music 10”. Nauczycielka śpiewu.


PATRYK SKOCZYŃSKI: wokalista, kompozytor, autor tekstów oraz producent, finalista VI edycji programu „The Voice of Poland”, w drużynie Marii Sadowskiej, absolwent szkoły wokalnej pod przewodnictwem Moniki Warakomskiej. Aktualnie pracuje nad debiutancką płytą.


MACIEJ ZIELIŃSKI: wokalista, uczestnik telewizyjnych show muzycznych, m. in. V edycji programu „The Voice of Poland”, w drużynie Tomsona i Barona. Organizator serii koncertów „Raz Do Roku”, odbywających się w Brodnicy, od 2013 r. oraz student lingwistyki stosowanej.

Szczegóły

Start:
19 września 2019, 18:30
Koniec:
21 września 2019, 12:00
Strona internetowa:
http://brodnicapopfestival.syskonf.pl/

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

BRODNICKI DOM KULTURY

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury