Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

GRAFIK I CENNIK ZAJĘĆ BDK 2019/2020

9 września, 17:00 - 18:30

GRAFIK I CENNIK ZAJĘĆ BDK 2019/2020

*PRACOWNIA WOKALNA –
instruktor Joanna Nehring-Roszkowska (zajęcia indywidualne)

*MŁODZIEŻOWY TEATR „CBR’60” –
instruktor Aneta Giemza-Bart: poniedziałek, 16:00-18:00.

*TEATRZYK DZIECIĘCY „NIE Z TEJ BECZKI: (klasy 3, 4, 5 SP)
instruktor Aneta Giemza-Bart: wtorek, 15:30 -16:30.

*TEATRZYK DZIECIĘCY „NIE Z TEJ BECZKI (klasy 6, 7, 8 SP)
instruktor Aneta Giemza-Bart: środa, 16:00-17:30.

*PRACOWNIA RECYTATORSKA „SZTUKA MOWY”
instruktor Aneta Giemza-Bart (zajęcia indywidualne)

*SZKÓŁKA TAŃCA NOWOCZESNEGO „Uniq Junior” (5-7 lat)
instruktor Karina Rybszleger: wtorek, 17:00-18:00

*ZESPÓŁ TAŃCA NOWOCZESNEGO „Uniq” (8-12 lat)
instruktor Karina Rybszleger: wtorek, 18:00-19-00

*Brodnicka Grupa Taneczna „GOOD LOCK” –
instruktor Maciej Zayda Zajda:
gr. młodsza (6-12 lat) – środa, 17:00-18:00,
gr. starsza (13-19 lat) – środa, 18:00-19:30,
gr. zaawansowana – piątek, 15:00-18:00.

*ZUMBA®KIDS młodsi (3-5 lat) – instruktor Maciej Zayda Zajda:
wtorek i czwartek, 17:00-17:40

*ZUMBA®KIDS starsi (6-12 lat) – instruktor Maciej Zayda Zajda:
poniedziałek, 17:00-18-00

*Taniec aktywnego seniora (Stowarzyszenie „OD NOWA”) – instruktor Maciej Zayda Zajda: wtorek, 18:00-19-00

*PARTY FIT (zajęcia taneczne dla dorosłych)
instruktor Maciej Zayda Zajda: wtorek, 19:15-20:15

*TANIEC LUDOWY (zajęcia dla dzieci 6-12 lat)
instruktor Maciej Zayda Zajda i Daria Rutka: czwartek, 16:00-17:00.

*PRACOWNIA RYSUNKU, MALARSTWA, CERAMIKI I MAŁEJ FORMY RZEŹBIARSKIEJ –
instruktor Magdalena Dobrosielska-Jankowska (zajęcia dla dzieci od lat 12): wtorek, 15:30-17:00.

*PRACOWNIA RYSUNKU i MALARSTWA
instruktor Marcin Szymielewicz:
grupa 6-8 lat – poniedziałek, 16:00-17:00,
grupa 10-12 lat – poniedziałek, 17:00-18:00.

*GRUPA CYRKOWA „BeDeKus” – instruktor Mateusz Gutfeld:
gr. początkująca – wtorek, 16:30-17:30,
gr. śr. zaawansowana – wtorek, 17:30-19:00 (Mateusz GutfeldMateusz Łazowski),
grupa ogniowa – wtorek, 19:00-20:00 (Mateusz GutfeldMateusz Łazowski).

*SZKOŁA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO Daria Rutka:
grupa 6-9 lat – poniedziałek, 18:00-18-45;
grupa 8-12 lat – czwartek, 17:00-18:00;
grupa 13-19 lat – czwartek, 18:00-19:00;
*SZKOŁA TAŃCA WSPÓŁCZESNEGO Daria Rutka:
taniec z elementami baletu, czyli „KLASYKA DLA SMYKA” –
poniedziałek, 18:00-18:45

*SZKOŁA TAŃCA TOWARZYSKIEGO „J&K Drobotko”
(Konrad Drobotko&Julita Drobotko):

dorośli, gr. początkująca – poniedziałek, 19:30-20:30
dorośli, gr. zaawansowana – piątek, 19:30-20:30.

*SZKOŁA TAŃCA  House of Dance MARKA TĘGOWSKIEGO:
zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-7 lat (grupa początkująca) –
środa, piątek 16:00-17:00;
zajęcia baletowe dla dzieci w wieku 4-7 lat (grupa zaawansowana) –
środa, piątek 17:00-18:00;
jazz dla początkujących (7-10 lat) – środa, piątek 18:15-19:15.

*JOGA dla POCZĄTKUJĄCYCH – instruktor Joanna Laskowska:
wtorek, 19:15-20:15, czwartek, 19:00-20:00

*BRODNICKI KLUB KARATE KYOKUSHIN – trener ANITA MATURA:
poniedziałek, 17:30-19:00 (sala „lustrzana”)

*KÓŁKO SZACHOWE – opiekun Marcin Mackiewicz:
poniedziałek, 16:30

*CHÓR MIEJSKI Canto Grazioso Brodnica – dyr. Iwona Mrozinska:
piątek, 18:00-20:00

*MIEJSKA ORKIESTRA DĘTA – kapelmistrz Wojciech Seliwiorstow:
sobota, 9:30-11:00

*Klub Brydżowy – opiekun KAZIMIERZ NAMYSŁ:
poniedziałek, 17:30-22:00 (sala „biała”)

*Klub Seniora „BRODNICZANKA” (opiekun Barbara Glinka)
wtorek, 13:00-17:00

*Klub Seniora „ZIEMIA MICHAŁOWSKA” (opiekun Teresa Ostrowska)
środa, 16:00-18:00

*Samodzielne Zakładowe Koło Emerytów i Rencistów „POLMO”
czwartek, 13:00-16:00

*Związek Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, koło w Brodnicy:
wtorek, czwartek 10-00-12:00

SALA PRÓB oraz STUDIO NAGRAŃ (indywidualnie)

**CENNIK ZAJĘĆ BRODNICKIEGO DOMU KULTURY 2019/2020**

*PRACOWNIA WOKALNA –
6
0,00 zł miesięcznie lub 15 zł za zajęcia 30 minutowe oraz 80,00 zł za miesięcznie lub 20,00 zł za zajęcia 45 min.

*PRACOWNIA RECYTATORSKA „SZTUKA MOWY” –
10 zł opłata jednorazowa lub 40,00 zł miesięcznie

TEATRZYK DZIECIĘCY „NIE Z TEJ BECZKI” MŁODZIEŻOWY TEATR CBR’60
  –
5 zł opłata jednorazowa lub 20,00 zł miesięcznie.

PRACOWNIA RYSUNKU, MALARSTWA I PROJEKTOWANIA PLASTYCZNEGO
5 zł opłata jednorazowa lub 20 zł miesięcznie

PRACOWNIA CERAMIKI I MAŁEJ FORMY RZEŹBIARSKIEJ – 60,00 zł miesięcznie lub 30,00 zł opłata jednorazowa

PRACOWNIA TAŃCA: 
*BRODNICKA GRUPA TANECZNA „GOOD LOCK” (wszystkie grupy), SZKÓŁKA TAŃCA NOWOCZESNEGO „UNIQ”, ZUMBA®KIDS, ZUMBA®KIDS JUNIOR
5,00 zł opłata jednorazowa, lub 20 zł miesięcznie,
*ZAJĘCIA TANECZNE DLA SENIORÓW
10,00 zł opłata jednorazowa lub 40,00 zł miesięcznie
*PARTY FIT – 10,00 zł opłata jednorazowa lub 40,00 zł miesięcznie
*INDYWIDUALNE ZAJĘCIA TANECZNE
20,00 zł opłata jednorazowa lub 80,00 zł miesięcznie (45 min.)

*GRUPA CYRKOWA „BEDEKUS” –
10,00 zł opłata jednorazowa lub 40,00 zł miesięcznie 

*MIEJSKI CHÓR „CANTO GRAZIOSO” – zwolniony z opłat, a zakres wydatków związanych z jego funkcjonowaniem jest określony w budżecie Brodnickiego Domu Kultury na dany rok.

SALA PRÓB – opłata jednorazowa 20,00 zł 
Próby zespołów odbywają się do godz. 21:30, nie dłużej niż 2 h.

STUDIO NAGRAŃ –
10,00 zł opłata jednorazowa lub 40,00 zł miesięcznie

W związku z przystąpieniem Brodnickiego Domu Kultury do programu „Karta Dużej Rodziny” dla wszystkich uprawnionych rodzin 3+ stosuje się obniżenie opłaty za zajęcia o 50%.. W szczególnych przypadkach na pisemny wniosek zainteresowanych dyrektor Brodnickiego Domu Kultury może podjąć decyzję o całkowitym zwolnieniu z opłat za zajęcia.

Szczegóły

Data:
9 września
Czas:
17:00 - 18:30

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury