Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KINO nie tylko dla KOBIET – „NA RAUSZU”

20 stycznia 2022, 18:00 - 20:00

20 STYCZNIA ZAPRASZAMY NA KINO nie tylko dla KOBIET!

„NA RAUSZU”, to nagrodzony Oscarem dla Najlepszego filmu międzynarodowego, wielki światowy przebój ze znakomitym Madsem Mikkelsenem w roli głównej!
Film opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka alkoholu pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować.
A ponieważ – ich zdaniem – żyją w świecie przepełnionym nudą i przeciętnością, przekroczyli półmetek przeciętnego okresu życia, a wolność, młodość i beztroska powoli stają się odległymi wspomnieniami, postanawiają wziąć udział w eksperymencie, potwierdzając na sobie teorię, że człowiek jakoby urodził się z niedostatkiem alkoholu w organizmie, który stale trzeba uzupełniać…
W rolach głównych występują: Mads Mikkelsen, Thomas Bo Larsen, Magnus Millang.
Za reżyserię odpowiada Thomas Vinterberg, jeden z najważniejszych i najbardziej cenionych na świecie duńskich reżyserów, zdobywca licznych nagród. Wspólnie z Tobiasem Lindholmem napisał także scenariusz.

____________________________________
KINOTEKA BRODNICA, to bezpłatny projekt, umożliwiający brodniczanom spotkanie z kinem – zarówno z klasyką, jak i z kinem współczesnym. Chcemy rozkochać Was w sztuce filmowej, bo przecież film to SZTUKA! Realizacja projektu pod nazwą KINOTEKA BRODNICA jest możliwa dzięki UM Brodnicy, który sfinansował zakup projektora NEC P653U format 16:10, o rozdzielczości natywnej 1920 x 1200/6500 ANSI, z obiektywem NEC NP30 ZL oraz ekranu ramowego AV STUMPFL MONOBLOX 32.
Koszt – 45 tys. PLN.
Umowa licencyjna z Motion Picture Licensing Company pozwala KINOTECE BRODNICA korzystać z tysięcy tytułów zagranicznych producentów filmowych i telewizyjnych, w tym z największych hollywoodzkich wytwórni i producentów niezależnych.

Szczegóły

Data:
20 stycznia 2022
Czas:
18:00 - 20:00

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

KINOTEKA BRODNICA
Telefon:
+48 668 123 284
Email:
kinotekabrodnica@gmail.com
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/kinotekabrodnica/

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content