Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KINOTEKA BRODNICA – SEANS Z MAMĄ I TATĄ

4 sierpnia 2017, 12:00 - 13:30

Już od września KINOTEKA BRODNICA zaprasza na cykliczne seanse filmowe!

Szanowni Państwo! Umowa licencyjna z Motion Picture Licensing Company pozwala KINOTECE BRODNICA korzystać z tysięcy tytułów zagranicznych producentów filmowych i telewizyjnych, w tym z największych hollywoodzkich wytwórni i producentów niezależnych, z możliwością ich publicznego wyświetlania, dowolnie często przez cały rok. W ramach Parasola Licencyjnego® możemy wykorzystywać wszelkie nośniki video, legalnie wprowadzone do obrotu rynkowego (DVD, Blu-Ray, VCD i inne), bez względu na to kto jest właścicielem danego nośnika. Oznacza to, że film może zostać zakupiony, wypożyczony na czas pokazu lub przyniesiony z prywatnych zbiorów.
Jednak bezpłatne wyświetlanie filmów niesie ze sobą pewne ograniczenia. Ponieważ Parasol Licencyjny® to licencja niekomercyjna, nie uprawnia nas ona do podawania informacji o pokazach, z wykorzystaniem tytułów za pomocą reklamy, skierowanej do nieokreślonego odbiorcy. Krótko mówiąc – możemy reklamować seans, jednakże bez podawania do publicznej wiadomości jego tytułu. Wolno nam jednak udzielać szczegółowych informacji w mailu, na fb priv lub telefonicznie, jak również możemy zamieścić plakat informujący o szczegółach seansu (z wykorzystaniem tytułu, obsady, itp.) w witrynie BDK.
Seanse zostaną więc podzielone na bloki tematyczne, np. w czwartki, z myślą wyłącznie o Paniach proponujemy spotkania w
„KINIE KOBIET”, czyli seanse adresowane tylko do Pań, połączone z babskim wieczorem. Piątki, to „MOCNE KINO” – w tym bloku będziemy wyświetlać seanse „z dreszczykiem” (kino akcji, filmy sensacyjne, horrory, thrilery, itp.), a w soboty proponujemy blok „KINO MÓWI”, czyli seanse tzw. kina zaangażowanego lub jak kto woli, społecznego. Niedziele należą do rodziny, które już teraz zapraszamy na „SEANSE Z MAMĄ I TATĄ” albo do „KINA MALUCHA” – w tych blokach będą wyświetlane bajki oraz filmy z nurtu tzw. kina familijnego.
O terminach poszczególnych seansów będziemy informować z wyprzedzeniem.

Informacje o repertuarze pod nr tel 56 49 82142 lub 56 649 84 10

Szczegóły

Data:
4 sierpnia 2017
Czas:
12:00 - 13:30