Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KINOTEKA NA DZIEŃ DZIECKA

5 czerwca, 12:00 - 18:00

U NAS DZIEŃ DZIECKA TRWA CAŁY TYDZIEŃ!
Tęskniliście? My za Wami bardzo! Dlatego przedłużamy Dzień Dziecka do 5 czerwca!
Spotkamy się na trzech seansach:
🎬 GODZ. 12:00 – KINO MALUCHA – „PSI PATROL. PIESKI RATUJĄ DZIEŃ PRZYJAŹNI” 🎬 

🎬  GODZ. 14:00 – SEANS Z MAMĄ I TATĄ  –
„MULAN” (110′, od lat 13) 🎬 
MULAN”, to kolejny remake live-action klasycznej animacji Disneya. Tym razem jednak, to coś znacznie poważniejszego, niż „KRÓL LEW”, a tym samym skierowanego do nieco starszych widzów.
„MULAN” w wersji filmowej nie jest musicalem, nie ma w nim też uwielbianego przez fanów smoka Mushu. W zamian dostaliśmy film fantasy, w którym dużą rolę odgrywa tocząca się wojna, a to wiąże się z sekwencjami przemocy. Dlatego organizacja Motion Picture Association of America przyznała „MULAN” kategorię wiekową PG-13, a nie jak inne adaptacje – PG. Będzie to drugi, po „Pięknej i Bestii”, remake animacji z nałożonym ograniczeniem. Nie oznacza to jednak, że w filmie zobaczymy jakieś intensywne sceny bitewne, nasycone nadmierną brutalnością. NIE. Ale jak na superprodukcję, z ogromnym budżetem 300 mln. dolarów przystało możemy spodziewać się czegoś widowiskowego, spektakularnego, co zachwyciło już widzów na całym świecie.
 Główną bohaterką, podobnie jak w oryginalnej animacji, jest Mulan – nastolatka, która w przebraniu mężczyzny wyrusza na wojnę. Robi to, by zastąpić schorowanego ojca, który w innym wypadku sam musiałby iść walczyć. Hua Mulan jest bohaterką jednej z najpopularniejszych chińskich legend (za https://whatsnext.pl/mulan-z-zaskakujaca-kategoria-wiekowa/)

🎬  GODZ. 16:00 – SEANS Z MAMĄ I TATĄ –
„SPIDER-MAN. DALEKO OD DOMU” (120′, od lat 12) 🎬 

WAŻNE! Wszystkie seanse KINOTEKI BRODNICA są bezpłatne. Udostępniamy 50% nienumerowanych miejsc siedzących na sali widowiskowej. Wejściówki na seanse do odbioru w portierni BDK, od 24 maja 2021.
Seanse w KINIE MALUCHA, to seanse sensoryczne, adresowane są do maluszków – od niemowlaka do przedszkolaka. W tym bloku wyświetlamy krótkie bajeczki, dzieci mogą zachowywać się swobodnie – siedzieć u opiekunów na kolanach albo poruszać się swobodnie po sali – włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany. Czas seansu nie przekracza 40 min.  
Filmy w bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ adresowane są WYŁĄCZNIE do dzieci w wieku szkolnym, nie do maluszków!
Prosimy o punktualność (przed seansami nie ma bloków reklamowych, filmy rozpoczynają się punktualnie o wyznaczonych godzinach) oraz o przestrzeganie naszych zasad, które dotyczą:
* nie wnoszenia i spożywania posiłków podczas seansu;
* nie używania telefonów kom.,
* zasłaniania ust i nosa w czasie całego pobytu w budynku BDK.
Pełny tekst regulaminu dostępny jest na stronie bdk.brodnica.net

This slideshow requires JavaScript.

Szczegóły

Data:
5 czerwca
Czas:
12:00 - 18:00

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

KINOTEKA BRODNICA
Telefon:
+48 668 123 284
Email:
kinotekabrodnica@gmail.com
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/kinotekabrodnica/

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content