Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

INTERNETOWY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY STRÓJ KARNAWAŁOWY!

4 stycznia, 08:00 - 3 lutego, 17:00

OGŁASZAMY INTERNETOWY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZY STRÓJ KARNAWAŁOWY!

Na bale karnawałowe czekamy z wielką niecierpliwością, przede wszystkim dlatego, że są one doskonałą okazją do tego, by na chwilę wcielić się w kogoś zupełnie innego. Taka też jest idea zabawy karnawałowej – zatarcie podziałów społecznych oraz religijnych poprzez anonimowość jaką zapewniają noszone w tym czasie maski oraz kostiumy. Zdajemy sobie sprawę, że w tym roku będzie inaczej, nadal jesteśmy pozamykani w domach, ale puśćmy wodze fantazji i zaszalejmy w domowych pieleszach! Pochwalcie się swoją wyobraźnią, zaprezentujcie swój niepowtarzalny i oryginalny styl! Pokażcie, jak w kreatywny sposób można połączyć elementy ubioru i jednocześnie wyrazić swoją ekspresję, np. w dowcipnej formie.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest nadesłanie zdjęcia w formacie JPG, na adres mailowy zajeciabdk@wp.pl, w NIEPRZEKRACZALNYM terminie do 27 STYCZNIA 2021.

Zdjęcie należy podpisać imieniem i nazwiskiem, dołączyć nr telefonu i klauzulę RODO oraz zaznaczyć kategorię. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu jedno zdjęcie.
Ogłoszenie wyników zostanie zamieszczone na stronach Brodnickiego Domu Kultury – bdk.brodnica.net oraz fb/brodnickidomkultury – 3 LUTEGO 2021.

Laureaci zostaną poinformowani o wynikach telefonicznie.

DO POBRANIA – REGULAMIN / KLAUZULA RODO (wypełnij i odeślij)

Szczegóły

Start:
4 stycznia, 08:00
Koniec:
3 lutego, 17:00

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

UM w BRODNICY oraz BRODNICKI DOM KULTURY
Telefon:
564982142
Email:
bdk6@wp.pl

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury