Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

PLAN NA KINO – PRZEDSTAWIAJĄ PROVIDENT I AXA

9 października, 12:00 - 23:59

15PLN- 17PLN
9 PAŹDZIERNIKA MAMY PLAN NA KINO!
BILETY – 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny) – W KASIE KINA, W DNIU SEANSU LUB ON LINE (wkrótce). KASA KINA CZYNNA OD GODZ. 11:30
🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬🎬

🎬TROLLE 2″ –  GODZ. 12:00, GODZ. 16:30 (90′)

Animacja, familijny, komedia, muzyczny, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O.,
Zwiastun: https://youtu.be/dG75M5CpIyQ
OSTRZEŻENIE: Twoje oczy mogą nie być przyzwyczajone do oglądania tylu kolorów i takiego natężenia szczęścia.
Po gigantycznym sukcesie pierwszej części (ponad 340 milionów dolarów), zachwytach krytyków i publiczności oraz międzynarodowych nagrodach (nominacja do Oscara® za piosenkę „Can’t Stop the Feeling” Justina Timberlake’a, która stała się najczęściej ściąganą piosenką 2016 roku), czas na zupełnie nową przygodę! Poppy i Mruk odkrywają, że poza ich wioską istnieją inne światy zamieszkane przez Trolle, z którymi – by tak rzec – jakoś im nie po drodze. Kiedy niespodziewane niebezpieczeństwo zagrozi całej populacji Trolli, Poppy i Mruk oraz ich przyjaciele wyruszą w wielką podróż przez nowe – niebezpieczne – lądy, by dokonać niemożliwego: pogodzić ze sobą wszystkie Trolle i połączyć się przeciw wrogowi.
W filmie usłyszymy Justina Timberlake’a i Annę Kendrick, a także laureata Oscara® Sama Rockwella oraz zdobywcę nagrody Grammy – Chance’a the Rappera. Ich głosami przemówią (i zaśpiewają) Trolle. A to nie koniec niespodzianek – jednej z postaci filmu głosu użyczy Jamie Dornan, gwiazda „Pięćdziesięciu twarzy Greya”!


🎬 „25 LAT NIEWINNOŚCI: SPRAWA TOMKA KOMENDY” (120′) – GODZ. 14:00, GODZ. 21:00
Dramat, sensacyjny, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+, Zwiastun: https://youtu.be/p4CxbcejTTM
Historia chłopaka, który trafił do więzienia za zbrodnie, których nie popełnił.
„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to fabularna opowieść o życiu Tomasza Komendy – młodego mężczyzny niesłusznie skazanego na 25 lat więzienia za brutalne przestępstwo. Twórcy filmu podejmują próbę znalezienia odpowiedzi na do dziś nurtujące wszystkich pytania. Jak to mogło się wydarzyć? Dlaczego niewinny człowiek musiał aż 18 lat czekać w celi na sprawiedliwość?

Tomasz Komenda miał 23 lata, kiedy jego normalne życie zostało brutalnie przerwane. Z dnia na dzień został zatrzymany, wtrącony do więzienia i oskarżony o morderstwo. Kolejne ekspertyzy potwierdziły jego udział w zbrodni, a wszelkie dowody działały na jego niekorzyść. Przez blisko dwie dekady uwięzienia był bity, zastraszany, upokarzany i zdany tylko na siebie. W końcu, po 18 latach odsiadki, na jego drodze pojawili się prokuratorzy i policjant, którzy postanowili odkryć prawdę stojącą za zagadkową sprawą zatrzymanego.„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to poruszająca opowieść o niezłomności ludzkiego ducha, wytrwałości oraz sile, jaka tkwi w rodzinie. Pełna napięcia i mocnych, wyrazistych postaci historia, stworzona według najlepszych zachodnich wzorców. Pokazująca nieznane wątki i rzucająca nowe światło na wydarzenia, które doprowadziły do skazania i uniewinnienia Komendy.

🎬 „JAK ZOSTAĆ GWIAZDĄ?” (120′) – GODZ. 18:30
Komedia, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 12+
Zwiastun: https://youtu.be/VxgVbcUdgf4
Maciej Zakościelny, Julia Kamińska i Urszula Dudziak jako bezwzględni jurorzy muzycznego talent show! Film „Jak zostać gwiazdą” pokazuje kulisy programu, w którym sława równie mocno zależy od głosu i kunsztu muzycznego, co rozpętanych skandali i zakulisowych intryg. Po raz pierwszy w głównej roli wystąpi uzdolniona wokalistka młodego pokolenia – Katarzyna Sawczuk, w ścieżce dźwiękowej usłyszymy zaś największe przeboje ostatnich lat.
Kontrowersyjny program telewizyjny „Music Race” poszukuje muzycznych talentów na terenie całej Polski. O tym, przed kim otworzą się wszystkie drzwi, a komu na głowie wyląduje kubeł zimnej wody, zdecyduje wyjątkowe jury: niegdyś popularny piosenkarz Olo (Maciej Zakościelny), królowa social mediów Ewa (Julia Kamińska) i grająca samą siebie pierwsza dama polskiego jazzu – Urszula Dudziak. Na castingu, który odbywa się w rodzinnej miejscowości Ola, dochodzi do awantury. Doprowadza do niej Ostra (Katarzyna Sawczuk) – zbuntowana nastolatka, oburzona arogancją jurora, który lekceważąco zachowuje się wobec matki dziewczyny (Anita Sokołowska). Skandal jest na rękę producentowi (Tomasz Karolak), który decyduje o zakwalifikowaniu Ostrej do dalszego etapu show. Wkrótce okaże się, że oprócz wybuchowego temperamentu, dziewczyna dysponuje także niesamowitym głosem. Sukces ma jednak swoją cenę, a popularność nie jest tak przyjemna, jak może się wydawać. Przed nastolatką prawdziwy pojedynek i próba charakteru – młodej gwieździe przyjdzie zmierzyć się z konkurentami na scenie i bezwzględnym światem show biznesu, ale przede wszystkim z własnymi emocjami.

Szczegółowe informacje na temat obowiązków i zaleceń dla widzów oraz szczegółowy regulamin kina są dostępne na naszej specjalnej podstronie https://plannakino.pl/bezpieczenstwo 
 

Szczegóły

Data:
9 października
Czas:
12:00 - 23:59
Koszt:
15PLN- 17PLN

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizatorzy

PLAN NA KINO
BRODNICKI DOM KULTURY

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury