Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

RAP WARS 3 – TURNIEJ MUZYCZNY DLA RAPERÓW

30 września 2017, 14:00 - 22:00

30 WRZEŚNIA RUSZAMY  Z TRZECIĄ EDYCJĄ MUZYCZNEGO TURNIEJU RAP WARS!!

Jeśli więc skończyłeś 13 lat, działasz solo lub w ekipie, amatorsko rapujesz i komponujesz muzę, do której składasz tekst, to ten Turniej jest właśnie dla Ciebie!
SĘDZIOWIE: BlackPete ProductionKłyza MS Official ProfilRX Produkcja OCENIAĆ BĘDĄ: poprawność techniczną i oryginalność wykonania, walory artystyczne, kompozycję i aranżację, jakość i interpretację tekstu, wizerunek i charyzmę na scenie, kulturę osobistą, adekwatność tekstu do narzuconego tematu (w kat. FREESTYLE) oraz indywidualne brzmienie całości utworu (tzw. flow).
OPRAWA MUZ: DJ VOLCANO
HOST: Mateusz Trędewicz Pusty („matka” i „ojciec” wydarzenia)
ZAWODNICY ZMIERZĄ SIĘ W NAST. KATEGORIACH:
– FREESTYLE 1 VS 1: muzykę narzuca Organizator, temat widownia lub prowadzący konkurs. UWAGA! Czas prezentacji nie może przekroczyć 1minuty!!
– SHOW YOUR SKILLS: prezentacja autorskiej,16.wersowej zwrotki do muzyki Organizatora. UWAGA! DJ ma do dyspozycji podkłady w czterech stylach: trap, cloud, oldschool oraz reggae;
– CONTEST CREW: przegląd ekip prezentujących po dwa autorskie utwory. UWAGA! Czas prezentacji nie może przekroczyć 10 minut!!

Warunkiem uczestnictwa w „RAP WARS 3” jest przesłanie wypełnionej karty zgłoszenia na kontaktstreetartists@gmail.com , W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO 27 WRZEŚNIA 2017!!!
DO POBRANIA – KARTA ZGŁOSZENIA oraz REGULAMIN

PO TERMINIE SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ NAWIĄŻEMY KONTAKT Z WYKONAWCAMI I OMÓWIMY SZCZEGÓŁY WYSTĘPÓW.
ZAPRASZAMY!!!

 

Szczegóły

Data:
30 września 2017
Czas:
14:00 - 22:00