Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

SEANS Z MAMĄ I TATĄ / KINO MALUCHA

9 lutego, 12:00 - 15:00

9 LUTEGO ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SEANSE DLA CAŁEJ RODZINY!
W bloku SEANS Z MAMĄ I TATĄ prezentujemy repertuar adresowany do dzieci w wieku szkolnym, natomiast maluszków (od niemowlaka, do przedszkolaka) zapraszamy do KINA MALUCHA – w tym bloku proponujemy krótsze bajki, trwające nie dłużej, niż 10 min. jedna (czas trwania seansu nie przekracza 40 min.), dzieci mogą siedzieć u opiekunów na kolanach, na sali włączone jest lekkie oświetlenie, a dźwięk przyciszany. Wszystko po to, by zapewnić jak najbardziej komfortowe warunki dla najmłodszych widzów, dla których często jest to pierwsza wizyta w kinie.
Prosimy o punktualność oraz o przestrzeganie naszych zasad, które dotyczą:
– nie wnoszenia i spożywania posiłków podczas seansu,
– nie wnoszenia pop-cornu, chipsów, jogurtów, lodów i napojów,
– nie używania telefonów kom. podczas seansu,
– prowadzenia głośnych rozmów i przeszkadzania innym w odbiorze filmu.

GODZ. 12:00 – SEANS Z MAMĄ I TATĄ
(seans dla dzieci w wieku szkolnym)
„BYŁ SOBIE PIES” (95′), reż. Lasse Hallström
Bailey to czworonożny bohater tej opowieści, którego psie życie ma sens tylko u boku pewnego chłopca o imieniu Ethan. Gdy obaj są na początku życia, wszystko sprowadza się do zabawy. Gdy dorastają, Ethan zamiast za piłką ugania się za dziewczynami, czasem wdaje się w bójkę. Do obowiązków psa należy wówczas gryzienie wroga w kostkę, a czasem nawet wzięcie na siebie winy za zbitą szybę sąsiadów. Bailey jest więc szczęśliwy, bo jak każdy pies chce czuć się w życiu potrzebny. Nadchodzi jednak moment, w którym drogi przyjaciół się rozchodzą, a życie przestaje rozpieszczać Ethana. Wtedy Bailey musi się wykazać siłą, by odnaleźć przyjaciela i podać mu pomocną łapę.
USA, 2017, Dystrybutor – Monolith Films

9 LUTEGO, GODZ. 14:00 – KINO MALUCHA
(seans dla maluszków i przedszkolaków):
„DUMBO
” (60 ‚)
Daj się uwieść magii cyrkowego świata, oglądając ponadczasowe dzieło Walta Disneya! Pełen niesamowitych przygód oraz niezapomnianych postaci „Dumbo”, z nagradzaną muzyką i zawsze aktualnym przesłaniem o sile przyjaźni i wierze we własne możliwości, zapewni wiele radości całej rodzinie!
Dystrybutor – CDP.pl

Szczegóły

Data:
9 lutego
Czas:
12:00 - 15:00

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury