Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

„SIEĆ NA KULTURĘ W PODREGIONIE GRUDZIĄDZKIM” – NABÓR UCZESTNIKÓW

4 lipca 2022, 10:00 - 17:00

? Do 30 CZERWCA 2022 trwa nabór uczestników, w wieku 10-18 lat, na BEZPŁATNE szkolenia, w formie zdalnej,
pn. ,,EDUKACJA ONLINE”?
Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą praktyczne kompetencje związane z formalną i nieformalną korespondencją on-line, wyjaśnione zostaną podstawy cyberbezpieczeństwa i bezpiecznego nawigowania w sieci, dodatkowo przekazana zostanie wiedza i umiejętności związane z dostępnością usług on-line czy załatwiania spraw administracyjnych w urzędzie, a także podpowiemy jak bezpiecznie prowadzić i zarządzać elektronicznym kontem bankowym.
Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie, 10. osobowe grupy wiekowe: 10-14 lat oraz 15-18 lat, w których szkolenia prowadzić będą – artysta plastyk Marcin Szymielewicz (grupa 10-14 lat) oraz artysta plastyk Magdalena Dobrosielska-Jankowska (grupa 15-18 lat).

? Zgłoszenia wysyłamy WYŁĄCZNIE na e-mail bdk6b@wp.pl ? W polu „TEMAT” wystarczy wpisać „SIEĆ NA KULTURĘ”, a w treści podać imię i nazwisko oraz wiek i kontakt do uczestnika.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA, LICZY SIĘ KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!
DO POBRANIA:
? Celem projektu jest rozwijanie kompetencji cyfrowych dzieci oraz kwalifikacji cyfrowych i zwiększenie potencjału techniczno-dydaktycznego. Szkolenia są bezpłatne!!! 

Projekt realizowany przez Fundację Wspierania Zrównoważonego Rozwoju, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (działanie 3.2 „Innowacyjne rozwiązania na rzecz aktywizacji cyfrowej”).

Szczegóły

Data:
4 lipca 2022
Czas:
10:00 - 17:00

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

BRODNICKI DOM KULTURY

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content