Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

STANISŁAWA CELIŃSKA – KONCERT W BDK!

6 października 2017, 19:00 - 20:30

80PLN

To zabrzmi może nieskromnie, ale od pewnego czasu zaczęło mi się podobać, jak śpiewam. Wcześniej miałam mieszane uczucia co do swoich występów – powiedziała w Polskim Radiu Stanisława Celińska.
Wszystko zaczęło się od „Atramentowej Rumby”, którą Maciej Muraszko i Marcin Sosnowski napisali specjalnie z myślą o Stanisławie Celińskiej. Razem z latynoamerykańskim zespołem Los Locos artystka zaprezentowała ją w Koncercie Premier 46. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej Opole 2009. Po tym występie okrzyknięto ją polską Cesarią Evorą ale wszelkie porównania są zbędne, bo Stanisława Celińska jest jedyna w swoim rodzaju, niepowtarzalna!
6 PAŹDZIERNIKA 2017 zapraszamy na koncert Stanisławy Celińskiej do Brodnickiego Domu Kultury. Aktorka odgrywa swoją kolejną, wspaniałą rolę – pieśniarki, która rozumie o czym śpiewa i wie jak zaczarować słuchacza swoim charyzmatycznym głosem, wykorzystując pełną paletę barw i emocji. Usłyszymy utwory z najnowszej płyty artystki – „Atramentowa”. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszki napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski. Ponadto, Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Artystki, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha. Artystce towarzyszyć będą wybitni muzycy pod kier. Macieja Muraszko.

Szczegóły

Data:
6 października 2017
Czas:
19:00 - 20:30
Koszt:
80PLN

Miejsce

Brodnicki Dom Kultury
Brodnica, + Google Map