Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

WAKACJE MUZYCZNE Z PASJĄ – KONCERT PEDAGOGÓW

17 sierpnia 2017, 17:00 - 18:00

17 i 25 SIERPNIA 2017 Brodnicki Dom Kultury oraz Pomorskie Towarzystwo Muzyczne zapraszają wszystkich melomanów na bezpłatne koncerty towarzyskie, w ramach projektu „WAKACJE MUZYCZNE Z PASJĄ W BACHOTKU”, który ma na celu promowanie zdolnej młodzieży, pochodzącej z województwa kujawsko-pomorskiego, na co dzień uczęszczającej do szkół muzycznych w klasie skrzypiec, altówki i wiolonczeli.

17 SIERPNIA, O GODZ. 17:00 zapraszamy do BDK na koncert w wykonaniu pedagogów, prowadzących w Bachotku warsztaty instrumentalne: Katarzyna Kowacz (skrzypce), Tomasz Mrowiński (altówka), Alicja Różycka (wiolonczela), Juliusz Domaniak (flet), Mateusz Burdach (śpiew), Rafał „Kłoczek” Kłoczko (fortepian), Klaudia Trzasko (śpiew). 
Prowadzenie – Magdalena Cynk.

Pomorskie Towarzystwo Muzyczne reaktywowane w listopadzie 2012 roku stanowi kontynuację działalności założonego w 1921 roku jednego z najważniejszych stowarzyszeń w naszym regionie. Nawiązuje do jego tradycji oraz form działalności. Najważniejszym jego celem jest rozwijanie i upowszechnianie kultury muzycznej i edukacji artystycznej w regionie oraz ich promocja w Polsce i Europie.

Szczegóły

Data:
17 sierpnia 2017
Czas:
17:00 - 18:00