Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

ZRÓB WYSTAWĘ w BDK – EDWARD GAŁUSTOW

19 października 2023, 18:00 - 19:00

19 PAŹDZIERNIKA, O 18.00 ZAPRASZAMY NA WERNISAŻ PRAC EDWARD GAŁUSTOWA „METARZECZYWISTOŚĆ”.
Gałustow, to absolwent Wydziału Malarstwa i Grafiki Uniwersytetu Witebskiego.
Obecnie mieszka i tworzy w Witebsku na Białorusi oraz w Polsce. Jego domeną jest malarstwo sztalugowe, grafika oraz tkactwo ręczne. Jest członkiem Związku Polskich Artystów Plastyków, Towarzystwa Artystów Polskich na Białorusi oraz Stowarzyszenia Artystycznego Integracji Europejskiej SAIE w Szczecinie. Uczestnik wielu konkursów, biennale i triennale w Polsce, Rosji i na Białorusi. W 2008 r. otrzymał Srebrny Medal „Labor Omnia Vincit”.
Prace artysty eksponowane są na wystawach zbiorowych na Węgrzech, w Niemczech, we Włoszech, w Holandii, na Słowacji, w Austrii, Rosji, na Ukrainie, w Gruzji, w Polsce i na Białorusi. Uczestnik wielu międzynarodowych plenerów malarskich, m.in. w Polsce, we Włoszech, na Węgrzech i w Gruzji. Jego prace znajdują się w zbiorach prywatnych i muzealnych na całym świecie.
NA WERNISAŻ WSTĘP WOLNY.
Wystawie towarzyszy koncert „SOŁTAN DOORS” (bilety 38 zł)
____________________________________________________________________
„ZRÓB WYSTAWĘ w BDK”, to autorski projekt Brodnickiego Domu Kultury, mający na celu wspieranie młodych twórców, w promowaniu efektów ich artystycznej pracy.

Malujesz? Fotografujesz? Rysujesz? ZRÓB WYSTAWĘ w BDK!!

Zapraszamy do współpracy artystów wszelkiej maści. Jako instytucja kultury jesteśmy otwarci na tradycyjne formy wypowiedzi artystycznej, jak również na działania niekonwencjonalne i eksperymentalne, o dużym potencjale artystycznym.

We wszystkim Ci pomożemy! Zapewniamy dwie sale ekspozycyjne (ok. 100 m kwadratowych każda), z szynowym systemem ekspozycyjnym, pomoc przy instalacji ekspozycji, pomoc graficzną przy tworzeniu druków promujących wydarzenie, antyramy niezbędne do właściwej ekspozycji prac, promocję wydarzenia w mediach społecznościowych i lokalnych oraz pomoc w przygotowaniu wernisażu.

Zgłoszenia rozpatrywane są na podstawie dokumentacji fotograficznej, przesłanej na adres bdk6@wp.pl lub dostarczonej osobiście do Brodnickiego Domu Kultury, ul. Przykop 43, 87-300 Brodnica, tel. 56 498 21 42

Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
* imię, nazwisko autora prac;
* dokumentację fotograficzną;
* telefon kontaktowy.

Zastrzegamy sobie dwutygodniowy termin na rozpatrzenie zgłoszenia i poinformowanie wnioskodawcy o podjętej decyzji.
Wszelkie prace promujące ksenofobię, obrażające uczucia religijne oraz zaangażowane politycznie nie będą brane pod uwagę.
Kurator wystaw – artysta malarz Marcin Szymielewicz,
tel. +48 660 313 692 

Szczegóły

Data:
19 października 2023
Czas:
18:00 - 19:00

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

BRODNICKI DOM KULTURY

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content