ZRÓB WYSTAWĘ z BDK!

ZRÓB WYSTAWĘ z BDK!
Brodnicki Dom Kultury ogłasza nabór wniosków na przygotowanie wystaw, w sezonie artystycznym 2020-2021!
Zapraszamy artystów wszelkiej maści – zarówno profesjonalnych, jak i amatorów oraz grupy artystyczne – do składania wniosków na przygotowanie wystawy w Brodnickim Domu Kultury. Jako instytucja kultury jesteśmy otwarci na tradycyjne formy wypowiedzi artystycznej jak również na działania niekonwencjonalne i eksperymentalne, o dużym potencjale artystycznym. Zapewniamy dwie sale ekspozycyjne (ok. 100 m2 każda), z szynowym systemem ekspozycyjnym, pomoc przy instalacji ekspozycji, pomoc graficzną przy tworzeniu druków promujących wydarzenie, antyramy niezbędne do właściwej ekspozycji prac, promocję wydarzenia w mediach społecznościowych i lokalnych oraz pomoc w przygotowaniu wernisażu.
Zgłoszenia zostaną rozpatrzone na podstawie dokumentacji fotograficznej, przesłanej na adres bdk6@wp.pl lub dostarczonej osobiście do Brodnickiego Domu Kultury, ul. Przykop 43, 87-300 Brodnica, ☎️ 565982142.
Prawidłowe zgłoszenie powinno zawierać:
📌 imię, nazwisko autora prac;
📌 dokumentację fotograficzną;
📌 telefon kontaktowy.
Zastrzegamy sobie dwutygodniowy termin na rozpatrzenie zgłoszenia i poinformowanie wnioskodawcy o podjętej decyzji.
Wszelkie prace promujące ksenofobię, obrażające uczucia religijne oraz zaangażowane politycznie nie będą brane pod uwagę.
Kurator wystaw – artysta grafik Marcin Szymielewicz, 📲660313692