Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

DNI BRODNICY 2023 – THE BEATLES SYMFONICZNIE

17 czerwca, 20:30 - 21:30

Po ubiegłorocznym sukcesie koncertu QUEEN SYMFONICZNIE, w wykonaniu chóru i orkiestry ALLA VIENNA, w tym roku zapraszamy na nowy projekt muzyków – koncert THE BEATLES SYMFONICZNIE!

Tej wielkiej czwórki z Liverpoolu, któa zdobywała w swoim czasie szturmem listy przebojów na całym świecie, nie trzeba chyba przedatawiać. Ich nieśmiertelne utwory, które zawładnęły sercami fanów są w czołówce największych hitów po dziś dzień.
Znana brodnickiej publiczności z projektu Queen Symfonicznie, orkiestra Alla Vienna, która przez ostatnie 10 lat zagrała ponad 300 koncertów, we wszystkich większych miastach Polski i zgromadziła ponad 200 tysięczną widownię, podzieli się z nami swoją drugą, największą fascynacją – zespołem The Beatles i zaprezentuje widowni unikatowe, symfoniczne aranżacje piosenek Beatlesów.
Wśród lubianych przez wszystkich utworów (Hey Jude, Yesterday, Let it Be, All You Need Is Love, She Loves You) znajdą się również niezwykłe adaptacje tych mniej znanych (Because, Penny Lane, The End) jak i solowe kompozycje Paula, czy Johna (Live And Let Die, Imagine).
Janek Niedźwiecki i „spółka” są gwarantem niezwykłej oprawy muzycznej a przede wszystkim wspaniałych emocji i doznań, doskonała zabawa gwarantowana, zapraszamy!
WYDARZENIE BEZPŁATNE!

Szczegóły

Data:
17 czerwca
Czas:
20:30 - 21:30

Miejsce

PRZEDZAMCZE
ZAMKOWA 1
BRODNICA, KUJAWSKO-POMORSKIE 87-300 Poland

Organizator

UM w BRODNICY oraz BRODNICKI DOM KULTURY
Telefon:
564982142
Email:
bdk6@wp.pl

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content