Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KINOTEKA BRODNICA – SEANS Z MAMĄ i TATĄ

3 września 2017, 12:00 - 13:00

Szanowni Państwo!
Umowa licencyjna z Motion Picture Licensing Company pozwala KINOTECE BRODNICA korzystać z tysięcy tytułów zagranicznych producentów filmowych i telewizyjnych, w tym z największych hollywoodzkich wytwórni i producentów niezależnych.
Jednak bezpłatne wyświetlanie filmów niesie ze sobą pewne ograniczenia. Ponieważ Parasol Licencyjny® to licencja niekomercyjna, nie uprawnia nas ona do podawania informacji o seansach, z wykorzystaniem tytułów za pomocą reklamy, skierowanej do NIEOKREŚLONEGO odbiorcy. Krótko mówiąc – możemy reklamować seans, jednakże bez podawania do publicznej wiadomości jego tytułu. Wolno nam jednak udzielać szczegółowych informacji KONKRETNEMU odbiorcy, np. w mailu, na fb priv lub telefonicznie, jak również możemy zamieścić plakat informujący o szczegółach seansu (z wykorzystaniem tytułu, obsady, itp.) w witrynie BDK.  A Wy możecie dowolnie te informacje powielać, ze wszystkimi szczegółami, włącznie z tytułem filmu, obsadą i nazwiskiem reżysera. Czeka nas więc sporo zabawy, ale damy radę:-)
Seanse zostaną ujęte w bloki tematyczne. Np. w czwartki, z myślą wyłącznie o Paniach odbywać się będą spotkania tylko dla nich, w „KINIE KOBIET”. Piątki, to „KINO MOCNE” – w tym bloku wyświetlać będziemy seanse „z dreszczykiem” (kino akcji, filmy sensacyjne, horrory, thrilery, itp.), a w soboty, w bloku „KINO MÓWI”, wyświetlane będą filmy tzw. kina zaangażowanego lub jak kto woli, społecznego. Niedziele należą do rodziny, dlatego już teraz zapraszamy na „SEANSE Z MAMĄ I TATĄ” oraz do „KINA MALUCHA” – w tych blokach wyświetlać będziemy bajki oraz filmy z nurtu tzw. kina familijnego.
Zatem, 3 września zapraszamy na kolejną część bajki o najsłynniejszych, śpiewających wiewiórkach świata 🙂
Informacje o repertuarze pod nr tel 56 649 84 10 lub 56 49 82142

 

Szczegóły

Data:
3 września 2017
Czas:
12:00 - 13:00