Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

KINOTEKA NA WALENTYNKI

14 lutego, 18:00 - 22:00

Potężna dawka inteligentnego humoru i powrót do początków rock’rolla – tak zapowiadają się WALENTYNKI 2020 Z KINOTEKĄ „BRODNICA”!
Nie wiesz z kim je spędzić? Spędź je z nami, SOLO LUB W DUECIE

Widzimy się na dwóch seansach:

GODZ. 18:00 – „GREASE” (100′), reż. Randal Kleiser.

John Travolta i Olivia Newton-John, nieśmiertelne przeboje, cukierkowe stroje, rock’n’rollowy styl życia i wszystko co najlepsze w barwnych latach 50!!! „Grease” (w dokładnym tłumaczeniu: pomada do włosów) to ekranizacja jednego z najdłużej granych broadwayowskich musicali i jeden z największych fenomenów lat 70., a jednocześnie uroczy symbol kultury, mody i obyczajów lat 70. (ciekawe, że musical, który miał wyrażać nostalgię za latami 50., w wersji filmowej przywołuje raczej lata 70., naznaczone już fenomenem Elvisa Presleya). Na całym świecie film – którego realizacja kosztowała 6 milionów dolarów – zarobił 350 milionów dolarów, z czego 188 jedynie na rynku amerykańskim. I choć krytycy zgodnie twierdzą, że nie jest to w żadnym razie najlepszy film muzyczny lat 70., nie można odmówić „Grease” niezwykłego magnetyzmu, który do ekranów przyciąga już kolejne pokolenie widzów.

GODZ. 20:00 – „W DESZCZOWY DZIEŃ W NOWYM JORKU” (90′),
reż. Woody Allen.
Nowa komedia romantyczna według scenariusza i w reżyserii Woody’ego Allena opowiada o zakochanej parze studentów, Gatsby’m (Timothée Chalamet) i Ashleigh (Elle Fanning), którzy postanawiają spędzić romantyczny weekend w Nowym Jorku. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji.
W gwiazdorskiej obsadzie filmu znaleźli się: Timothée Chalamet, Elle Fanning, Selena Gomez, Jude Law, Diego Luna i Liev Schreiber.
! U W A G A !
Na seanse KINOTEKI BRODNICA nie ma biletów!
KINOTEKA jest projektem finansowanym przez UM Brodnicy (Brodnica.PL-oficjalny profil miasta ), z założenia oferującym Państwu bezpłatne seanse filmowe, nie ma więc żadnych biletów ani systemu rezerwacji.
WSTĘP WOLNY!

Szczegóły

Data:
14 lutego
Czas:
18:00 - 22:00

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

KINOTEKA BRODNICA
Telefon:
+48 668 123 284
Email:
kinotekabrodnica@gmail.com
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/kinotekabrodnica/

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury