Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

MIĘDZYNARODOWE LATO ARTYSTYCZNE BACHOTEK 2017 – WIELKA GALA CYRKOWA!

13 sierpnia 2017, 19:00 - 22:00

13 SIERPNIA ZAPRASZAMY NA PLAŻĘ, W UMK „BACHOTEK”, NA WIELKĄ GALĘ, wieńczącą Międzynarodowe Lato Artystyczne Bachotek 2017!! Wystąpią: Grupa Cyrkowa”BeDeKus”, Grupa Cyrkowa”HECA” oraz „Schatzinsel” z Berlina i Cyrk Arlekin z Ukrainy.

W Ośrodku Wypoczynkowym UMK „Bachotek”, na warsztatach artystycznych, zorganizowanych przez Brodnicki Dom Kultury po raz kolejny spotkały się dzieci i młodzież z Polski, Ukrainy oraz Niemiec. Wydarzenie to ma charakter kulturalno-edukacyjny, promując w sposób bezpośredni szeroko pojętą twórczość artystyczną – od sztuki cyrkowej, poprzez malarstwo, muzykę i taniec. Fachowa opieka i prowadzenie zajęć, w połączeniu ze wspaniałą atmosferą wspierającą proces twórczy, w niezwykły sposób pozwala oderwać się od codziennych problemów, stresów i zawrotnego tempa życia. Uczestnicy spędzali czas w sposób kreatywny i twórczy, czerpiąc  mnóstwo satysfakcji zarówno z samego procesu tworzenia, odkrywania swoich talentów i zdolności, jak i własnoręcznie wykonanego dzieła.

Organizatorem Międzynarodowego Lata Artystycznego Bachotek 2017 jest Brodnicki Dom Kultury. Projekt dofinansowany przez Deutsch-Polnisches Jugendwerk (Polsko-Niemiecka Współpraca Młodzieży) oraz Fundację „Kładka”.

Szczegóły

Data:
13 sierpnia 2017
Czas:
19:00 - 22:00