Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

TERESA WERNER – KONCERT NA DZIEŃ MATKI

25 maja, 16:00 - 17:30

100PLN
25 maja zapraszamy na wyjątkowy koncert Teresy Werner z okazji Dnia Matki, w Brodnickim Domu Kultury!

Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Kariera Teresy Werner przyspieszyła po nagraniu takich hitów jak „Miłość jest piękna”, „Dałabym Ci dała” czy „Kocham swoje morze”, które wielokrotnie i bezkonkurencyjnie wygrywały telewizyjne i radiowe listy przebojów. Jej kompozycje oraz teledyski są emitowane na antenach stacji radiowych i telewizyjnych. Dotychczas w dorobku artystki ukazały się płyty CD oraz DVD. Pierwszy album „Spełnić Marzenia” uzyskał najpierw status Złotej Płyty, a następnie Platynowej Płyty.

Artystka została wyróżniona przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Teresa Werner znalazła się w prestiżowym leksykonie „Polki mają głos”, w którym zaprezentowano 100 najbardziej wpływowych Polek na stulecie nadania praw wyborczych kobietom w Polsce. W lipcu 2013 Wyższa Rada Ekspertów Międzynarodowego Intelektualnego Społeczeństwa Niezależnego Międzynarodowego PEN Clubu odznaczyła piosenkarkę tytułem doktora honoris causa.

Teresa Werner zrealizowała swoje wielkie marzenie i wyprodukowała własną ekskluzywną linię perfum dla kobiet i mężczyzn, które w krótkim czasie stały się absolutnymi bestsellerami! Z okazji jubileuszu 10-lecia solowej pracy artystycznej na rynku ukazała się złota limitowana edycja perfum.

Piosenkarka wzięła udział w prestiżowym międzynarodowym festiwalu w chorwackim Szybeniku „Večeri dalmatinske šansone 2013”, gdzie jej występ spotkał się z wielkim uznaniem dla jej twórczości.

Teresa Werner jest stałym gościem w telewizyjnym programie „Śląska Karuzela” w Telewizji TVS, który prowadzony jest przez Sławomira i Kajrę, którzy z przyjemnością prezentują wszelkie nowości z artystycznego świata Teresy Werner. Artystka ponadto prowadzi program „Koncert Życzeń z Teresą Werner” w Telewizji Polo TV, który cieszy się ogromną popularnością!

Obecnie promuje swój najnowszy już czwarty album „Sekret Miłości”. Nie zwalnia tempa i z całą pewnością jest najczęściej koncertującą artystką w Polsce. Ikona stylu dla kobiet, ideał piękna dla mężczyzn. Jedyna i niepowtarzalna – Teresa Werner.  
BILETY

Szczegóły

Data:
25 maja
Czas:
16:00 - 17:30
Koszt:
100PLN

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

P.P.H.U. „ESKA” Sp. z o.o.
Telefon:
(+48) 697 255 252
Strona internetowa:
www.eskamusic.pl

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content