Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

KINO (nie tylko) KOBIET – „POWODZENIA, LEO GRANDE”

5 grudnia 2022, 18:00 - 20:00

Nancy Stokes (Emma Thompson), emerytowana nauczycielka i wdowa, przez całe życie miała tylko jednego partnera seksualnego – swojego męża. Zamknięta w świecie kompleksów i ukrywanych pragnień, postanawia przeżyć przygodę z młodym, przystojnym sex workerem, Leo Grande (Daryl McCormack) – przystojnym, młodym człowiekiem, który budzi w niej to, co przez wiele lat było uśpione. Bohaterowie rozpoczynają serię spotkań, podczas których eksperymentują, rozmawiają, tańczą, śmieją się, płaczą i nawiązują niezwykłą relację.

5 GRUDNIA, O GODZ. 18:00 zapraszamy na film „Powodzenia, Leo Grande” –  obraz nie tylko mądry, ale też ciepły, odważny, a czasami nawet zabawny. Przez cały flm  obserwujemy postacie grane przez zdobywczynię Oscara Emmę Thompson i znanego z serialu „Koło czasu”  Daryla McCormacka. Kluczem jest intymne spojrzenie na Nancy i Leo – kochanków, których pozornie różni wszystko. Mężczyzna do towarzystwa jest pewny siebie, błyskotliwy, zabawny i uroczy. Jego klientka wątpi w siebie, denerwuje się i podchodzi do wielu spraw w zbyt pragmatyczny sposób. Dzięki zawiązanej relacji oboje przechodzą metamorfozę. Okazuje się, że również Leo kryje w sobie smutek i rozgoryczenie, a jego starsza klientka ma w sobie coś, co pozwala mu się wyzwolić (za naekranie.pl).

! U W A G A !
Na seanse KINOTEKI BRODNICA nie ma biletów!
KINOTEKA jest projektem finansowanym przez UM Brodnicy (Brodnica.PL-oficjalny profil miasta ), z założenia oferującym bezpłatne seanse filmowe, nie ma więc żadnych biletów ani systemu rezerwacji.
WSTĘP WOLNY!

Szczegóły

Data:
5 grudnia 2022
Czas:
18:00 - 20:00

Miejsce

BRODNICKI DOM KULTURY
Przykop 43
Brodnica, kujawsko-pomorskie 87-300 Polska
Telefon:
564982142
Strona internetowa:
bdk.brodnica.net

Organizator

KINOTEKA BRODNICA
Telefon:
+48 668 123 284
Email:
kinotekabrodnica@gmail.com
Strona internetowa:
https://www.facebook.com/kinotekabrodnica/

Oficjalna strona internetowa Brodnickiego Domu Kultury

Skip to content